Apartamenty Chopin w Pruszczu Gdańskim

Zapraszamy do Apartamentów Chopin, które mieszczą się w samym Centrum Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Chopina. Oferujemy komfortowe pokoje jedno, dwu-osobowe oraz rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę.

W budynku znajduje się Tino Pizza&Restaurant, która zapewnia nam zaplecze gastronomiczne serwując zestawy obiadowe, sałatki, makarony i oczywiście pyszną pizzę. Jest to przytulne miejsce gdzie można miło spędzić wieczór.

Nasze miasto się wciąż rozwija i zmienia. Pragnąc dotrzymać kroku oraz wykorzystując położenie naszego obiektu rozszerzyliśmy zakres działalności o Centrum Biznesowe. Oferujemy wygodne biura na wynajem, sale konferencyjne, a także apartamenty na długi pobyt wraz z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wyróżnia nas doskonała lokalizacja. Dzięki łatwemu połączeniu z obwodnicą można szybko dostać się do Trójmiasta omijając lokalne utrudnienia w ruchu. To tutaj znajduje się też początek autostrady A1 z bezpośrednim połączeniem do południowej części Polski, centrum miasta przecina droga krajowa nr 1, a w odległości 10 km przebiega krajowa droga S7 łącząca wybrzeże ze stolicą.

Miasto Pruszcz Gdański spójnie łączy biznes i odpoczynek. Swoje siedziby ma tu wiele firm i instytucji, a jednocześnie w samym centrum jest urokliwy kanał rzeki Raduni. Powstał w XIII wieku – jest odnowiony i utrzymany w doskonałym stanie. Polecamy również spacer do rekonstrukcji Faktorii z czasów rzymskich. Popularne są spływy kajakowe rzeką Radunią oraz szlak elektrowni wodnych. Warto skorzystać z oferty kortów tenisowych, czy propozycji aeroklubu Gdańskiego jak poranny lot szybowcem.

Ciekawy repertuar proponuje również Kino na Bursztynowym Szlaku, które znajduje się zaledwie klika minut spacerem od hotelu.

Lokalizacja w centrum miasta ma również inne przywileje, a mianowicie bezpośrednia dostępność wszelkiego rodzaju usług min. fryzjer, kosmetyczka, spa, fitness club, basen, kort tenisowy, restauracje, usługi medyczne, a także pomoc techniczna.

REGULAMIN WYNAJMU APARTAMENTÓW

Galeria zdjęć z Apartamentów Chopin